Sosyal Medya Sayfalarınız Üzerindeki Etkileri Artırmak için Hızlı İpuçları

Sayfalarınız

Bir sonraki yazınızı planlamadan önce, sayfalarınızı ateşe vermeye ayarlamak için bu kolay katılım ipuçlarını kullanmaya başlayın!

Sevdikleriniz, sonrası beğenenler, yorumlar, paylaşımlar, takipçiler, tam teşekküllü çılgın deli hayranlarına kadar her şeyi artıracak en popüler sosyal etkileşim fikirlerimiz için okuyabilirsiniz!

1. Instagram – Artış Etkileşimi ve Dönüşümleri Artırın

Instagram kullanıcılarının percent 50’si en az bir işi takip ediyor, bu uygulama 2012’p Facebook tarafından satın alınmasından bu yana popülaritesini artırmaya devam ediyor. Insta, markanızın mesajını görsel içerik kullanarak iletişim kurmak için perfect hale getiriyor; ancak pimped up görüntüleri yayınlamak, denklem. Eğer ilgileniyorsanız peşinde olduğunuz (Id o da …), harika fotoğraflarla geçen altyazıları pezevenkleştirmek önemlidir instagram takipçi satın al!

Aşağıdaki ana ipuçlarını küratörlüğüne aldım; Aaron’un Interpersonal Media Today gazetesinde yer alan makalenin tam metnini görüyorsanız.

Otantik Bir Ses Tonu ile Yazın – Instagram kullanıcıları ciddi bir ses tonu beklemiyorlar – bu uygulamaları serin görsellere bakmak ve eğlenmek için genellikle boş zamanlarında kullanıyorlar.

CTA (Harekete Geçirici Mesaj) ekleyin – En iyi performans gösteren markaların percent 65’I Instagram özellikli ürünlerle ilgilidir. Doğrudan insanlara ürününüzü kontrol etmesini veya ürün satın almasını sağlamak bu platformda iyi çalışabilir.

Hashtags’lerden yararlanın – En az bir hashtag içeren Instagram yayınları olmadan olanlardan percent 12,6 daha fazla katılım sağlayın. Ayrıca, anında mesajlar için bu hızlı bağlantı kısaltıcı aracını kullanmaktan hoşlanırım!

Emojisi Dahil Et – Instagram’da altyazıların ve yorumları neredeyse percent 50 en az bir emoji içeriyor. Amacınız emoji çeşidi olsa da, en popüler olan kalp.

Diğer Instagram Kullanıcılarından Söz etmeyin – Instagram’ın sosyal bir ağ olduğunu hatırlamak önemlidir. Topluluğa az saygı duyarak kendini sürekli teşvik eden markalar asla iyi yapmazlar.

Önemli İçeriği Başta Yerleştirin – Bir kullanıcının Instagram özet akışında başlıklar, ilk birkaç satırdan sonra kesilir. Tüm yayını görmek için, “Daha Fazla Göster” düğmesini tıklamak zorundadır – ilk birkaç satırın zevksiz olması durumunda bunu yapmazlar.

2. Facebook – Artış Etkileşimi, Potansiyel Satışlar ve Satışlar

Facebook İzleyicileri’ni cazipleştirerek sayfanız hakkında coşkulu davranmak için en etkili stratejilerin 11’ini keşfedin ve sevdiklerini, yorumlarını ve paylaşımlarını en yakın arkadaşlarıyla birlikte başlatmaya başlayın. Facebook küçük işletmelerin müşterileri ile bir ilişki kurması için mükemmel bir platform çoğu kişiselleştirilmiş bir sosyal medya yaklaşımı kullanarak büyük bütçeli rakiplerinden daha iyi performans gösteriyor.

Andrea’nın vaka incelemelerinin temel ipuçlarını aşağıda belirttim; Eğer gerçek fındık ve cıvataların peşinde iseniz, onun tam makalesi için Sosyal Medya Sorumlusu’nu ziyaret edin:

Kitlenizi Eyleme Taşı – Litograflar, Alice Harikalar Diyarı’ndaki cümlelerin geçici dövmelerini oluşturmak için eğlenceli bir fikir buldu. Dünyanın en uzun dövme zincirine katılmak için 5. 000 kişiyi davet ettiler. Bu tür bir fikir, kitlenizi harekete geçirmek ve onları özel bir şeyin parçası haline getirmek için harika bir yoldur.

Bir Facebook Partisine Ev Sahipliği Yapın – Mamavasyon doğal sağlıklı yaşam ve beslenme öğreten ve GMO içermeyen yiyecek ve ürünleri savunan bir internet sitesidir. Her postayla uğraşan kişilere hediye sertifikaları ve indirimler vermek için eğlenceli Facebook partileri düzenlediler.

Köpek Kulaklığı, kaygı uyandıran köpekleri rahatlatmak için müzik yapan kük bir 7 yaşındaki şirkettir. Onların Facebook sayfası kurucusu ve köpeklerinin kişisel fotoğrafları ile doludur.

Mizah Değil – Cool Mother Choices, hediye, dişli, teknoloji ve annelere yönelik kaynaklardan seçmenize izin veren bir internet sitesidir. Harika movie öğreticilerine sahipler t site yayınlarındaki ilginç bulguları bir araya getiriyorlar. Ayrıca mizahı kullanıyorlar ve görevlerinde bazı kişiliklerini sergiliyorlar.

Eğlenin – Facebook’un aslen amaçlanan şekilde kullanmayı düşünün: İnsanlara ne yaptığınızı bildiren bir sosyal web site. Yazar Erica Spindler, kişiselleşmenin ve eğlenmenin harika bir işi yapıyor. Komik bulduklarınızdan veya insanlar için önemli olduğunu düşündüğünüz şeyleri paylaşın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *